Świnoujście: Uznam Arena wśród najlepszych inwestycji komunalnych

0

Świnoujska Uznam Arena znalazła się w gronie dziesięciu laureatów konkursu polskie Top Inwestycje Komunalne 2021 oraz otrzymał nagrodę specjalną. W konkursie, którego organizatorem jest Portal Samorządowy, wybierane są najlepsze inwestycje samorządowe w Polsce. W tym roku konkurs odbył się już po raz dziesiąty.

Świnoujście: Uznam Arena wśród najlepszych inwestycji komunalnych

Świnoujska Uznam Arena połączona została ze szkołą Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki, gdzie nadbudowano piętro wraz z wyposażeniem. Przy budowie Uznam Areny zastosowano wiele nowoczesnych rozwiązań, m.in. związane z odzyskiem ciepła.

Takiego miejsca do uprawiania sportu i rekreacji brakowało w naszym mieście – mówi Zastępca Prezydenta Miasta Świnoujście Barbara Michalska. – W jednym miejscu mamy basen, halę sportową, saunę, siłownię i boisko. Cieszę się, że inwestycja została doceniona także na zewnątrz.

Wyboru najlepszych inwestycji, w konkursu polskie Top Inwestycje Komunalne 2021 dokonuje Rada Konsultacyjna, w której składzie zasiadają samorządowcy, ekonomiści, menedżerowie, eksperci i urzędnicy. Dodatkowo przyznawana jest nagroda specjalna czytelników portalsamorządowy.pl, którą otrzymują inwestycja, która w głosowaniu internetowym zdobędzie najwięcej głosów. W tym roku było to Świnoujście, które zdobyło prawie 5,5 tys. głosów i zdeklasowało pozostałych.

Polecamy także:
Szczecin: Zimowe schronienie dla bezdomnych zwierzaków. Kocie domki trafiły do TOZ!
Szczecin: Modernizują najbardziej zniszczoną drogę w mieście
Szczecin: Szkoła z nowym boiskiem

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię