Szczecin: 18-latek z Pogoni najdroższym zawodnikiem Ekstraklasie

0
Kacper Kozłowski

Kacper Kozłowski według wielu komentatorów oraz ekspertów jest największym talentem polskiej piłki nożnej. Znany w środowisku piłkarskim internetowy portal transfermarkt.pl wycenił 18-letni talent z Pogoni Szczecin na 8 mln euro!

Największy talent w Polsce?

18-latek grający w Pogoni Szczecin robi coraz większą furorę nie tylko w polskiej lidze, ale i za granicą. Jego nazwisko obiegło wszystkie kontynenty, gdy zagrał podczas EURO 2020, stając się najmłodszym piłkarzem w historii tych rozgrywek. Jeszcze nie tak dawno ten sam portal wyceniał Kacpra na 5 mln euro. Kilka miesięcy później po aktualizacji, cena wynosiła już 8 mln euro, czyniąc Kacpra najdroższym piłkarzem, który obecnie gra w Polsce.  Poniżej przedstawiamy państwu 5 najdroższych piłkarzy PKO BP Ekstraklasy:

  1. Kacper Kozłowski (Pogoń Szczecin) – 8 mln euro.
  2.  Jakub Kamiński (Lech Poznań) – 6 mln euro.
  3. Luquinhas (Legia Warszawa) – 3,5 mln euro.
  4.  Lubomir Satka (Lech Poznań) – 3 mln euro.
  5. Filip Mladenovic (Legia Warszawa) – 2,5 mln euro.

Jak długo Kacper zostanie w Pogoni?

Zainteresowanie Kacprem Kozłowskim zdążyli już wyrazić giganci futbolowi m.in. Borussia Dortmund, Juventus Turyn czy Liverpool FC. Lepsza baza szkoleniowa oraz zarobki, jakie mogą zaoferować zagraniczne kluby na pewno skuszą młodego zawodnika. Zarówno Pogoń jak i Kacper nie śpieszą się z transferem. Kacper chce jeszcze pograć, aby nabrać regularności gdy i odpowiedniego przygotowania kondycyjnego. Obie strony, jednak nie ukrywają, że do transferu może dojść już po zakończeniu obecnego sezonu.

Miejmy nadzieję, że Kacper rozwinie skrzydła za granicą, i narodzi się nam gwiazda pokroju Roberta Lewandowskiego. Jednak przed Kacprem długa droga i tylko ciężka praca nad swoim ciałem oraz psychiką pomoże odnieść 18-latkowi sukces na międzynarodowej arenie. Życzymy powodzenia oraz wytrwałości w dążeniu do celu!

POLECAMY TAKŻE:

Papież dowiedział się o działalności Fundacji Małych Stópek! 

Trzaskowski blokuje Marsz Niepodległości. „I tak się odbędzie”

Police: Radni chcą i nie chcą dodatkowej kontroli 

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię