Szczecin: „Brzeska Banda” dla Ingi 

0

Dzieci z ulicy Brzeskiej postanowiły zorganizować zbiórkę, z której cały dochód przeznaczają na leczenie Ingi Niedźwieckiej z Przęsocina. W tym celu przygotowały kramik z ciastami i lemoniadą.

Radosna Banda z Brzeskiej

Dzieci mieszkające na szczecińskim Warszewie ustawiły na skrzyżowaniu ulic Brzeskiej i Włoskiej stoisko z ciastami, ciasteczkami i lemoniadą. Dochód ze sprzedaży dzieci postanowiły przeznaczyć dla małej Ingi, która choruje na SMA. 

Mogliśmy te pieniądze przeznaczyć na jakieś głupotki, ale wtedy by się zmarnowały. A tak możemy pomóc małej Indze.  

Spróbowaliśmy przepysznej lemoniady, dorzucając się do skarbonki.  

zrobiona z soku z cytryny i przepysznej mięty z naszego ogródka, ekologiczna, nie jakaś pryskana – zachęcają dzieci. Ciastka też sami robiliśmy, Mamy troszeczkę pomagały, a tak to my sami robiliśmy wszystko tutaj. Zapraszamy wszystkich, chcemy nazbierać dużo pieniążków, by Inga mogła być zdrowa. 

Była naprawdę pyszna, potwierdzamy. Drugiej takiej nie znajdziecie.

Zapytaliśmy mamy, skąd u dzieci tyle zapału i chęć pomagania? Mama Monika powiedziała:

To nie pierwszy raz, kiedy nasze dzieci pomagają, a teraz to IngA potrzebuje pomocy. Potrzeba jeszcze dużo pieniędzy, by jej pomóc. 

Szczytny cel

My również zachęcamy do wspierania, bo cel jest szczytny. Lemoniada była pyszna, ciasteczka apetyczne, a dzieci naprawdę mają dużo radości z pomagania. Na koncie Ingi brakuje jeszcze 1,5 miliona. 82 procent kwoty zostało już zebrane, spieszmy się, bo czas w tym przypadku jest naprawdę „na wagę zdrowia Ingi”.

Polecamy także:

Stargardzkie Dni Seniora
Koszmar 11 września. 20. rocznica ataku na World Trade Center
Beatyfikacja kardynała Wyszyńskiego i siostry Czackiej już jutro

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię