Szczecin: Konkurs na najpiękniejszy list do Świętego Mikołaja

0

Muzeum Narodowe w Szczecinie ogłosiło już IX edycję konkursu na najciekawszy list do Mikołaja. Zgłaszać się mogą dzieci w wieku 5-10 lat.

Grudzień to czas oczekiwania na Boże Narodzenie. Magia zbliżających się świąt jest szczególnie ważna dla najmłodszych, którzy w tym okresie przygotowują choinkowe ozdoby, pomagają w pichceniu wigilijnych potraw i oczywiście piszą listy do Świętego Mikołaja. Już 6 grudnia mogą spodziewać się od Niego pierwszych prezentów.

Muzeum Narodowe w Szczecinie chce docenić tę piękną tradycję.

„Pisanie listów jest pięknym zwyczajem, dzięki któremu dziecko doświadcza magicznej atmosfery, rozwija wyobraźnię, uczy się, że miło jest być obdarowanym, ale dobrze jest też obdarowywać innych” – napisano.

W związku z tym zaplanowano kolejną już edycję konkursu na najciekawszy list do Świętego Mikołaja. Mogą w nim brać udział dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Praca może być wykonana dowolną techniką, w formacie nie mniejszym niż A4. Jury skupi się na ocenie pomysłu, techniki i staranności wykonania pracy.

Swoje listy można przysyłać do 5 grudnia na adres:

Muzeum Narodowe w Szczecinie 
Dział Edukacji 
ul. Wały Chrobrego 3, 
70-561 Szczecin

z dopiskiem „List do św. Mikołaja”.

Przy ocenie zachowania terminu liczy się data stempla pocztowego.

Laureatów konkursu poznamy już 16 grudnia o godz. 12 na stronie www.muzeum.szczecin.pl oraz Facebooku. Nagrody oraz dyplomy zostaną wysłane za pośrednictwem poczty lub pozostaną do odbioru w Dziale Edukacji Muzeum Narodowego w Szczecinie.

Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ.

Polecamy także:

Świerzno: Pobili mężczyznę kijem bejsbolowym i kopali do nieprzytomności

Stargard: Pobili i okradli napotkane w Sylwestra osoby. Wśród nich byli nieletni

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię