Stargard: Gratka dla miłośników czworonogów! Festyn rodzinny „Przygarnij Burka”

0

Już w sobotę (9 października) w Stargardzie odbędzie się X adopcyjny festyn rodzinny „Przygarnij Burka”. To okazja do spotkania z przedstawicielami i wolontariuszami Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Kiczarowie, którzy opowiedzą o adopcji psa ze schroniska.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10 w Parku Zamkowym i potrwa do godz.15. Najważniejszym punktem programu będzie jubileuszowy „Rajd na 4 łapy”. Ulicami miasta przebiegną psy wraz z właścicielami. Aby wziąć udział w biegu należy wpłacić „wpisowe” w formie karmy dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Kiczarowie.

Uczestniczy wydarzenia będą mogli obejrzeć zawody Rally-O, czyli psiego sportu, który łączy w sobie elementy posłuszeństwa i skoków przez przeszkody, a także zawody Nosework – sportu kynologicznego opartego na pracy węchowej.

W ramach festynu odbędzie się też spotkanie z prof. Moniką Niewiadomską – behawiorystą, treserem psów, kynoterapeutą i trenerem agility. Będzie można także skorzystać z porady treserki psów Ewy Opulskiej, która zajmuje się treningiem Nosework i jest sędzią w zawodach Rally-O.

Na najmłodszych gości czekają gry i zabawy.

Polecamy także:

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię