Stargard: Kolejna firma w Parku Przemysłowym Nowoczesnych Technologii

0
Zdjęcie: SARL/tr-ak.com

Kolejne przedsiębiorstwo zdecydowało się otworzyć swoją siedzibę w Parku Przemysłowym Nowoczesnych Technologii w Stargardzie. Przy ul. Krzemowej nowe centrum uruchomił właśnie TR-AK Logistics. Firma oferuje szerokie usługi logistyczne.

Kolejna firma w Parku Przemysłowym Nowoczesnych Technologii

TR-AK Logistics otworzyło w PPNT centrum logistyczne w hali o powierzchni 3750 m2. Klienci mogą skorzystać tam m.in. z niewielkich całodobowych boksów magazynowych, a także wynająć większą powierzchnię magazynową. Firma oferuje również tzw. logistykę kontraktową, na którą składa się etykietowanie, nadruk, pakowanie, przepakowywanie, tworzenie setów, zestawów, oklejanie kodami kreskowymi i czyszczenie.

W obu stargardzkich parkach przemysłowych na co dzień pracuje ponad 7000 osób. Na ich terenie działają zarówno międzynarodowe koncerny, jak i polskie przedsiębiorstwa. Tereny inwestycyjne są przygotowane dla dużych firm, ale również dla przedstawicieli sektora MŚP. W styczniu 2021 r. w PPNT pojawił się inwestor z nowej branży. Firma Bieluń&Bieluń, czyli twórca marki Ministerstwo Dobrego Mydła, planuje wybudować w Stargardzie swoją fabrykę.

Źródło: Stargard

POLECAMY TAKŻE:

Kamil Grosicki może wrócić do Pogoni Szczecin

Lodołamacze wypłyną na Jezioro Dąbie

Szczecin: Bonifikaty i odszkodowania za zimne grzejniki w domach

- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię